Nergiz Tozar

Nergiz Tozar


07.11.1976 tarihinde, Ödemiş'te doğdum. Memur bir babanın kızı olmanın, "sürekli göç etmek" anlamına geldiğini daha bebekken keşfettim. Ondan sebep; ortaokula kadarki eğitim hayatımı, ülkenin dört bir tarafında köy okullarında tamamladım. Sıra lise eğitimine gelince aile kararıyla İzmir / Kiraz'a babaanne ve dedenin yanına gönderildim. Müziğe olan yeteneğim çok küçük yaşlarda aile tarafından keşfedilince lise yıllarında şan eğitimi almaya başladım. Sonrasında eğitimimi Musiki Cemiyeti'nde devam ettirdim.

Radyo Remix'te ilk olarak 1996 yılının başlarında "Şeker Sepeti" kuşak programıyla yayın hayatıma başladım. Ve Radyo Remix'te keyifle geçen 3 yılın ardından, sahne çalışmalarım için radyo programıma uzunca bir süre ara verdim. Orkestramla birlikte Türkiye'nin birçok ilinde ve sahil kenarlarında sahne çalışmaları yaptım ve halen devam etmekteyim.

2009 yılında "Başkent İletişim Bilimleri Akademisi Spikerlik, Sunuculuk ve Seslendirme Bölümü"nden mezun oldum. 4 yıllık İstanbul yaşantıma, kardeşimle (Halil Savaş Tozar) birlikte kendi bestelerimizden oluşan bir albüm ve iki klip sığdırdım. Uzunca bir aradan sonra 2014 yılında Radyo Remix mikrofonlarından bu kez "Cümbüş Vakti" programıyla sizlere seslenmenin keyfini yaşamaktayım.

Keyifli anları Radyo Remix mikrofonlarında hep birlikte yaşayabilmek ümidiyle...

Sevgiler

Videolar


Nergiz Tozar - İnceden İnceye

Nergiz Tozar - Delilenmeyi Bırak

Nergiz Tozar - Farfara 2015

İletişim

Radyo Remix

Adres:
Atatürk Mahallesi
Saraçoğlu Caddesi
No: 18 Daire: 1
Ödemiş / İZMİR


Telefonlar:
Mobil sitede numaraya dokunarak arama yapabilirsiniz.
+90 232 544 22 35
+90 232 545 58 39


Mail:
info@radyoremix.net

Sosyal Ağlarda Biz